PROMOCJA HIT
Tomografia Komputerowa Zatok

POWRÓT DO LISTY OFERT
CENA: 350zł 220zł

Prawie połowa chorujących cierpi na zapalenie zatok i nie wie o tym. Leczą się na wiele innych przypadłości lub cierpią całymi latami. Tymczasem tomografia komputerowa uważana jest obecnie za najdokładniejsze badanie obrazowe, mające zastosowanie w diagnostyce chorób zatok przynosowych

Dzięki TK zatok możemy zobrazować wszystkie struktury anatomiczne, zmiany patologiczne, np. torbiele, ropnie, zmiany rozrostowe – ich wielkość i położenie, powietrzność zatok, zmiany zapalne (widoczne jako pogrubienie błon śluzowych), wady budowy zatok przynosowych oraz jamy nosowej czy kompleksy ujściowo-przewodowe.

Najważniejsze informacje

  • Cena220zł
  • ZnieczulenieNie
  • Dla kogokobieta, mężczyzna
  • Zdolność do pracyTak
  • Wiek25+
  • Czas zabiegu15min

Wskazania do zabiegu

Częste bóle głowy, bóle w skroniach (szczególnie podczas nachylania), uporczywy katar oraz powracajace infekcje.

Jak przygotować się do zabiegu

Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania i jest bezbolesne. Po badaniu można bez przeszkód wrócić do codziennej aktywności.

Jak wygląda zabieg

Pacjent proszony jest o położenie się na stole tomografu, na plecach i pozostanie w tej pozycji bez ruchu przez cały czas badania. Stół tomografu przesuwa się automatycznie w tubie skanera – w pierwszej fazie w celu ustalenia optymalnego położenia pacjenta, następnie powoli w trakcie właściwej części badania. Personel znajduje się w osobnym pomieszczeniu, natomiast  komunikacja możliwa jest dzięki systemowi głośników i mikrofonów. W trakcie skanowania pacjent może zostać poproszony o wstrzymanie oddechu. Badanie trwa kilka minut. 

Krok po kroku

Zaplanuj dogodny termin badania, opłać wizytę za pomocą portalu, następnie staw się w wybranym terminie w rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej (budynek B, placówka główna Lecznic Citomed).  Tak jak w przypadku innych badań zabierz ze sobą dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.

REJESTRACJA ONLINE 24/7

Umów się na konsultację

REJESTRUJ ONLINE

O CITOPLUS

Nowoczesna platforma do zakupu promocyjnych pakietów, zabiegów i usług Lecznic Citomed oraz Szpitala CitoCare.

WIĘCEJ

JAK KUPIĆ? KROK PO KROKU