Program dla zdrowia VIP GOLD

POWRÓT DO LISTY OFERT
CENA: 3200zł

To propozycja kompleksowych badań diagnostycznych oraz konsulatcji specjalistycznych dla wszystkich, którzy w szybki i wygodny sposób chcą sprawdzić stan swojego zdrowia lub zadbać o swoich bliskich. Program szczególnie dedykowany dla osób, których praca związana jest z dużym zakresem odpowiedzialności, wysokim poziomem stresu oraz nadmiarem obowiązków zawodowych.

Jego celem jest wykonanie w ciągu JEDNEGO DNIA wszystkich badań lekarskich umożliwiających ocenę stanu zdrowia pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem chorób cywilizacyjnych i zagrożeń wynikających z charakteru pracy.

Rejestracja pod numerem tel: 695 663 606

Tego pakietu nie kupisz on-line - prosimy o kontakt telefoniczny celem dobory optymalnego terminu i zakresu usług.

Z racji na konieczność zarezerwowania terminów do szeregu specjalistów czy badań diagnostycznych objętych Programem VIP, po ustaleniu terminu, koordynator będzie każdorazowo prosił o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł na konto Lecznic Citomed:  62 1090 1506 0000 0001 0436 3884

Najważniejsze informacje

  • Cena3200zł
  • ZnieczulenieNie
  • Dla kogokobieta, mężczyzna
  • Zdolność do pracyTak
  • Wiek30+
  • Czas zabieguod 7:00 do 14:00

Wskazania do zabiegu

Jest to program diagnostyczny przeznaczony dla osób, których praca związana jest z dużym zakresem odpowiedzialności, wysokim poziomem stresu oraz nadmiarem obowiązków zawodowych.

Jak przygotować się do zabiegu

Do wykonania badań nie potrzeba szczeólnych przygotowań. Należy rano, na czczo stawić się w Lecznicach Citomed, na umówiony wcześnie termin, u dedykowanego Koordynatora.

Jak wygląda zabieg

Wszystkie badania wykonywane są w Lecznicach Citomed. Aby zapewnić jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu, pacjenci mają zapewnioną indywidualną opiekę Koordynatora badania. Badanie rozpoczyna się ok. godziny 7:00 i trwa do 14:00.

Krok po kroku

Opinie klientów

Dnia 13..11.2018r po przyjeździe do Citomedu otrzymałam miejsce parkingowe, oraz bardzo profesjonalną i opiekuńczą Panią Magdę. Wszystkie badania przebiegły bardzo sprawnie i na najwyższym poziomie. Lekarze prowadzący byli bardzo kontaktowi i profesjonalni. Co tu więcej pisać - wszystko na najwyższym poziomie! Polecam z czystym sercem. 

- Katarzyna Cieciórska 

 

 

 Dzień 4 października to dzień moich badań w klinice Citomed. Chociaż byłam mocno zestresowana tym co mnie czeka, zostałam od razu na wejściu rozbrojona przez Pani super promienny uśmiech Pani Magdaleno. Byłam bardzo mile zaskoczona profesjonalizmem i podejściem lekarzy. W kilka zaledwie godzin zostałam przebadana przez kilku specjalistów, którzy oprócz badań dodatkowo służyli mi radą i wysłuchali problemów zdrowotnych, które mnie trapiły. Program profilaktyczny Vip jest to doskonały pakiet dla każdego, a w szczególności dla wszystkich zabieganych i zapracowanych oraz po prostu dla tych, którzy cenią sobie swoje zdrowie i komfort jednocześnie.
Chciała bym Pani bardzo podziękować za opiekę podczas badań. Za Pani uśmiech, troskę i wszelką pomoc Pani Magdo. Jest Pani skarbem

Pozdrawiam serdecznie

-Kinga Milczarek

 

 

 

W dniu 20.09.2018r. korzystałem z programu VIP Gold prowadzonego przez Lecznice Citomed w Toruniu i jestem bardzo zadowolony z jakości przebiegu wykonywanych badań i miłej atmosfery jaką prezentuje obsługa, która ten program wykonuje. Mogę z całą pewnością polecić i zachęcić wszystkich do korzystania z programu VIP Gold. 

- Pan Dawid Osiński 

 

 

Szczerze polecam pakiet VIP , dostosowany do potrzeb ludzi aktywnych zawodowo z ciągłym brakiem czasu. Kompleksowo, kompetentnie i do tego bez kolejek w przyjemnej atmosferze.

Pani Roma Ziółkowska

 

 

Nasze oczekiwania się spełniły, w jeden dzień przebadało nas kilku specjalistów, wykonując jednocześnie szereg badań diagnostycznych .Uważamy, że proponowany program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajętych pracą, lub prowadzeniem firm.

Państwo Halina i Zbigniew Kowalscy

 

Są jedyni w regionie. Jestem mile zaskoczony podejściem lekarzy i osób zajmujących się badaniami.

- Pan Wiesław Rutkowski

 

Wszystkie badania przebiegły w miłej atmosferze, bardzo profesjonalnie.

- Pani Iwona Kołodziejczak

 

Przesyłam wielkie podziękowania dla Lecznic Citomed za zrealizowanie moich marzeń i potrzeb polegających na możliwości określenia stanu mojego zdrowia w kilka godzin.

- Pan Tadeusz Wadych

 

Polecam Pakiet VIP oszczędność czasu, kompleksowe badania w jeden dzień. Miła i sprawna obsługa.

- Pan Marcin Aszyk

Pliki do pobrania

REJESTRACJA ONLINE 24/7

Umów się na konsultację

REJESTRUJ ONLINE

O CITOPLUS

Nowoczesna platforma do zakupu promocyjnych pakietów, zabiegów i usług Lecznic Citomed oraz Szpitala CitoCare.

WIĘCEJ

JAK KUPIĆ? KROK PO KROKU