PROMOCJA HIT
Profilaktyka udarowa

POWRÓT DO LISTY OFERT
CENA: 240zł 149zł

Badanie USG doppler tętnic szyjnych służy ocenie stanu naczyń domózgowych, których zwężenie przez blaszkę miażdżycową może być przyczyną udaru. Wczesne wykrycie ewentualnycgh nieprawidłowści w naczyciach pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia mającego na celu poprawę przepływu krwi oraz zmniejszenie ryzyka udaru mózgu.

 

 

Najważniejsze informacje

  • Cena149zł
  • ZnieczulenieNie
  • Dla kogokobieta, mężczyzna
  • Zdolność do pracyTak
  • Wiek30+
  • Czas zabiegu20 min.

Wskazania do zabiegu

Zalecane osobom, którym dokuczają zawroty głowy, bóle głowy, palaczom. W szczególności osobom chorującym na cukrzycę i choroby miażdżycowe lub mających chorych w najbliższej rodzinie. 

Jak przygotować się do zabiegu

Badanie nie wymaga przygotowywania.

Jak wygląda zabieg

W trakcie badania pacjent leży na plecach, dla poprawy warunków oceny lekarz wykonujący badanie często prosi o nieznaczne odchylenie głowy do tyłu. Badanie wykonywane jest za pomocą małej głowicy pokrytej żelem. Doktor na bieżąco analizuje obraz uzyskany na monitorze aparatu USG. Badanie jest nieinwazyjne, niebolesne i nieszkodliwe.

Efekty zabiegu

Zyskujesz pewność co do stanu swojego zdrowia. Moższ szybko wdrożyć ewentualne lczenie lub spokojnie powrócić do swoich codziennych czynności. 

Krok po kroku

Zaplanuj dogodny termin badania, opłać wizytę za pomocą portalu, następnie staw się w wybranym wczesniej terminie w rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej z dokumentem tożsamości (budynek B, placówka główna Lecznic Citomed). 

REJESTRACJA ONLINE 24/7

Umów się na konsultację

REJESTRUJ ONLINE

O CITOPLUS

Nowoczesna platforma do zakupu promocyjnych pakietów, zabiegów i usług Lecznic Citomed oraz Szpitala CitoCare.

WIĘCEJ

JAK KUPIĆ? KROK PO KROKU