NOWOŚĆ HIT
Pakiet Wybielanie

POWRÓT DO LISTY OFERT
CENA: 800zł

Wybielanie lampą Beyond jest prostym zabiegiem wykonywanym w 2 lub 3 seriach na jednej wizycie. Polega na wykorzystaniu specjalnych żeli, które nakłada się na zęby i podświetla zimnym światłem lampy. Zaraz po zabiegu zęby stają się jaśniejsze o kilka do kilkunastu tonów, w zależności od koloru wyjściowego. Otrzymane efektu utrzymują się 1-2 lat.

Wybielanie zębów nie jest bolesne, jednak po jego zakończeniu że pojawić się nadwrażliwość, która jest reakcją normalną i może utrzymywać się do 24 godzin po zabiegu.

Najważniejsze informacje

  • Cena800zł
  • ZnieczulenieNie
  • Dla kogokobieta, mężczyzna
  • Wiek18+
  • Sugerowana seriaco 2 lata
  • Czas zabiegu1 h
  • Efektyod roku do dwóch lat

Wskazania do zabiegu

Nasze zęby ciemnieją z wiekiem, a także pod wpływem barwiących napojów i potraw takich jak: kawa, herbata, wino, buraki, curry. Na zmianę koloru wpływa również palenie papierosów czy nieprawidłowa higiena jamy ustnej. Jeśli chcesz spektakularnie i szybko rozjaśnić swój uśmiech skorzystaj z wybielania lampą Beyond.

Przeciwwskazań do wybielania zębów jest niewiele, bowiem jest to zabieg bezpieczny. Zabieg ten nie jest przeprowadzany u kobiet ciężarnych oraz u karmiących piersią. Zębów nie wybiela się osobom poniżej 16 roku życia. Przeciwwskazaniami do wybielania zębów są również choroby zębów i dziąseł, jak również choroby ogólnoustrojowe, na przykład cukrzyca czy nowotwór.

Jak przygotować się do zabiegu

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym nie zajmuje wiele czasu, jednak należy pamiętać o tym, że wszystkie zęby powinny być zdrowe. Przed zabiegiem wybielania należy wykonać skaling i piaskowanie aby pozbyć się osadów dnia codziennego.

Również po zabiegu mamy wpływ na to, czy jaśniejszy odcień zębów się utrzyma. Przede wszystkim bezpośrednio po wybielaniu zębów należy zrezygnować z barwiących potraw i napoi, a także z palenia papierosów.

Efekty zabiegu

Zęby bielsze o kilka lub kilkanaście tonów dające piękny, biały i lśniący uśmiech.

Do najważniejszych zalet wybielania lampą Beyond są szybkie rezultaty zabiegu oraz długo utrzymujący się efekt.

REJESTRACJA ONLINE 24/7

Umów się na konsultację

REJESTRUJ ONLINE

O CITOPLUS

Nowoczesna platforma do zakupu promocyjnych pakietów, zabiegów i usług Lecznic Citomed oraz Szpitala CitoCare.

WIĘCEJ

JAK KUPIĆ? KROK PO KROKU