PROMOCJA HIT
Nieinwazyjna ocena naczyń mózgowych

POWRÓT DO LISTY OFERT
CENA: 370zł 320zł

Badanie angio MR głowy jest nowoczesnym badaniem służącym ocenie naczyń mózgowych. Jest to bezinwazyjna metoda diagnozowania różnego typu chorób czy nieprawidłowości w obrębie głowy. Obrazuje choroby naczyń wewnątrzczaszkowych, jak np. tętniak mózgu czy zwężenia tętnic mózgowych. Badanie nie naraża pacjenta na promieniowanie rentgenowskie. Jest często badaniem pierwszego rzutu podczas dignozy bóli głowy. 

Najważniejsze informacje

  • Cena320zł
  • ZnieczulenieNie
  • Dla kogokobieta, mężczyzna
  • Zdolność do pracyTak
  • Wiek30+
  • Czas zabiegu30

Wskazania do zabiegu

Zalecane osobom, które narzekają na zawroty głowy lub miewają częste bóle głowy. Badanie powinni wykonać wszyscy, którzy przeszli incydent utraty przytomności. 

Jak przygotować się do zabiegu

Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania. Jednak nie należy zakładać biżuterii ani innych elementów metalowych w ubraniu. Osoby posiadające rozrusznik serca nie moga mieć wykonanego badania rezonansem magnetycznym.  

Jak wygląda zabieg

Podczas badania pacjent leży na wznak na stole rezonansu magnetycznego, natomiast personel czuwa nad jego przebiegiem w osobnym pomieszczeniu (obserwuje badanie przez szybę i komunikuje się z pacjentem za pomocą sytemu głośników i mikrofonów). Bardzo ważne jest, aby od momentu rozpoczęcia badania do jego zakończenia pozostać w całkowitym bezruchu – jest to potrzebne do uzyskania dobrej jakości obrazów.

Efekty zabiegu

Zyskujesz pewność co do stanu swojego zdrowia. Jeśli będzie to konieczne możesz szybko wdrożyć dalszą diagnostykę, ewentualne leczenie lub spokojnie powrócić do swoich codziennych czynności. 

Krok po kroku

Zaplanuj dogodny termin badania, opłać wizytę za pomocą portalu, następnie staw się w wybranym wcześniej terminie w rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej z dokumentem tożsamości (budynek B, placówka główna Lecznic Citomed). 

Pliki do pobrania

REJESTRACJA ONLINE 24/7

Umów się na konsultację

REJESTRUJ ONLINE

O CITOPLUS

Nowoczesna platforma do zakupu promocyjnych pakietów, zabiegów i usług Lecznic Citomed oraz Szpitala CitoCare.

WIĘCEJ

JAK KUPIĆ? KROK PO KROKU